• De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger
  • De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger
  • De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger
  • De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger
De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger

De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: NuFiber
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: GLC-t

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuk
Verpakking Details: 10pcs/plastic zak, 500pcs/carton
Levertijd: Binnen 1-3 het werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, creditcard
Levering vermogen: 10.000 PCs per maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Datasnelheid: 1.25Gb/s Afstand: 100m
Schakelaar: LC DDM: Steun
Voeding: 3.3V Het werk Temperatuur: 0~70℃
Garantie: 3 jaar Verenigbaarheid: Cisco, HP, Huawei, Finisar…
Fabrikant: Ja
Hoog licht:

1.25 de Module van Gigabit Ethernet Sfp

,

100m Kopersfp Zendontvanger

,

FCC 100m Gigabit Ethernet Sfp Module

Productomschrijving

1.25Gb/s GLC-t 10/100/1000M Zendontvanger 100m van Copper Ethernet SFP

Beschrijving

GLC-T10/100/1000 de zendontvanger van kopersfp is hoge prestaties, rendabele module volgzaam met Gigabit Ethernet en de normen 10/100/1000base-t zoals die in IEEE 802. 3-2002 en IEEE 802.3ab wordt gespecificeerd, welke ondersteunende 10/100/1000Mbps-datasnelheid tot 100 meters over unshielded ver*draaien-paarcategorie 5 kabel bereikt. GLC-T10/100/1000 steunt 10/100/1000 Mbps-hoogtepunt - duplexdata-links met 5 van de de Omvangmodulatie van de niveausignalen Impuls (PAM). Alle vier paren in de kabel worden gebruikt met symbooltarief bij 250Mbps op elk paar. GLC-T10/100/1000 verstrekt standaard periodieke identiteitskaart-informatie volgzaam met SFP MSA, dat met adres van A0h via het periodieke CMOS EEPROM protocol kan worden betreden met 2 draden. Fysiek IC kan ook via periodieke bus met 2 draden op adres ACh worden betreden.

 

Eigenschappen

  • Tot de tweerichtingsgegevens van 1.25Gb/s - verbindingen
  • Heet-pluggable SFP-voetafdruk
  • De uitgebreide waaier van de gevaltemperatuur (- 40°C aan +85°C)
  • Volledig metaalbijlage voor lage EMI
  • Lage machtsdissipatie
  • Compacte RJ-45-stekkerassemblage
  • Gedetailleerde productinformatie in EEPROM
  • +3.3V kies voeding uit
  • Toegang tot fysieke laag IC via periodieke bus met 2 draden
  • 10/100/1000 verrichting basis-t in gastheersystemen met SGMII-interface
  • Volgzaam met SFP MSA
  • Volgzaam met IEEE-Norm 802.3TM-2002
  • Volgzaam met FCC 47 CFR-Deel 15, Klasse B
  • RoHS Volgzame Producten

 

Toepassingen

  • 1.25 Gigabit Ethernet over Kat 5 kabel
  • Te schakelen schakelaar/Router/Routerverbinding
  • De hoge snelheid I/O voor dossier scheidt

 

Optische Parameters

 

Parameter Symbool Min. Typisch Max. Eenheden Nota's/Voorwaarden
Leveringsstroom Is   320 375 mA 1.2W maximum macht over volledige waaier van voltage en temperatuur. Zie voorzichtigheids hieronder nota
Inputvoltage Vcc 3.13 3.3 3.47 V Van verwijzingen voorzien aan GND
Schommelingsstroom Isurge   30   mA Hete stop boven de stroom van de regelmatige staat. Zie voorzichtigheidsnota

 

Parameter Symbool Min. Max. Eenheden Nota's/Voorwaarden
SFP-LAGE Output Volume 0 0,5 V 4.7k aan 10k trek aan host_Vcc uit.
SFP-HOGE Output VOH host_Vcc -0,5 host_Vcc + 0,3 V 4.7k aan 10k trek aan host_Vcc uit.
SFP voert LAAG in VIL 0 0,8 V 4.7k aan 10k trek aan Vcc uit.
SFP-Inputhoogte   2 Vcc + 0,3 V V 4.7k aan 10k trek aan Vcc uit.

 

Transmissie lijn-SFP
Parameter Symbool Min. Typisch Max. Eenheden Nota's/Voorwaarden
Lijnfrequentie FL   125   Mhz 5-vlak het coderen, per IEEE 802,3
De Impedantie van de Txoutput Zout, TX   100   Ohm Verschil
De Impedantie van de Rxinput Zin, RX   100   Ohm Verschil

 


Het opdracht geven van tot informatie

 

De dubbele Zendontvanger van Vezelsfp
Artikelnummer Productomschrijving
155Mbp/s SFP-Zendontvanger
FE-sx-MM850 155Mbps, 850nm MM. 2km Dubbele LC, DDM 0°C~+70°C
FE-sx-MM1310 155Mbps, 1310nm MM. 2km Dubbele LC, DDM 0°C~+70°C
FE-lx20-SM1310 155Mbps, 1310nm SM 20km Dubbele LC, DDM 0°C~+70°C
FE-lx40-SM1310 155Mbps, 1310nm SM 40km Dubbele LC, DDM 0°C~+70°C
FE-lx80-SM1550 155Mbps, 1550nm SM 80km Dubbele LC, DDM 0°C~+70°C
FE-lx120-SM1550 155Mbps, 1550nm SM 120km Dubbele LC, DDM 0°C~+70°C
1.25Gbps SFP-Zendontvanger
GE-sx-MM850 1.25Gbps, 850nm MM. 500m Dubbele LC, DDM 0°C~+70°C
GE-sx-MM1310 1.25gbps, 1310nm MM. 2km Dubbele LC, DDM 0°C~+70°C
GE-lx20-SM1310 1.25Gbps, 1310nm SM 20km Dubbele LC, DDM 0°C~+70°C
GE-lx40-SM1310 1.25Gbps, 1310nm SM 40km Dubbele LC, DDM 0°C~+70°C
GE-lx60-SM1550 1.25Gbps, 1550nm SM 60km Dubbele LC, DDM 0°C~+70°C
GE-lx80-SM1550 1.25Gbps, 1550nm SM 80km Dubbele LC, DDM 0°C~+70°C
GE-lx120-SM1550 1.25Gbps, 1550nm SM 120km Dubbele LC, DDM 0°C~+70°C
10Gbps SFP-Zendontvanger
Sfp+-10gb-SR Multi de wijze dubbele vezel LC 850nm 300M van SR van 10G SFP+
Sfp+-10gb-LRM Multi de wijze dubbele vezel LC 1310nm 220M van 10G SFP+ LRM
Sfp+-10gb-LR Enige de wijze dubbele vezel LC 1310nm 20km van 10G SFP+ LR
Sfp+-10gb-ERM Enige de wijze dubbele vezel LC 1310nm 40km van 10G SFP+ER
Sfp+-10gb-ER Enige de wijze dubbele vezel LC 1550nm 40km van 10G SFP+ER
Sfp+-10gb-Zr Enige de wijze dubbele vezel LC 1550nm 80km van 10G SFP+ZR
XFP-Zendontvanger
Xfp-10g-SR Multi de wijze dubbele vezel LC 850nm 300M van SR van 10G XFP
Xfp-10g-LRM Enige de wijze dubbele vezel LC 1310nm 10kM van 10G XFP LRM
Xfp-10g-LR Enige de wijze dubbele vezel LC 1310nm 20km van 10G XFP LR
Xfp-10g-ER Enige de wijze dubbele vezel LC 1550nm 40km van 10G XFP ER
Xfp-10g-Zr Enige de wijze dubbele vezel LC 1550nm 80km van Zr van 10G XFP


De producten tonen

De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger 0De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger 1De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger 2De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger 3De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger 4

De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger 5De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger 6

Verpakking & het Verschepen

 

De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger 7

 

 

De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger 8

 

De fabriek toont

De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger 9

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd De Module van GLC-t 1,25 Gigabit Ethernet Sfp, 100m Kopersfp Zendontvanger kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.