Gigabit FC Connector Glasvezel Media Converter 1000M FC naar 10 / 100 / 1000M UTP Poort
MOQ: 1 stuk
Leveringstermijn: binnen 1-3 werkdagen na betaling
Betaalmethode: T/T, Western Union, creditcard
Toeleveringskapaciteit: 10000 paar per maand
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst
Shenzhen, China (vasteland)
Merknaam
Nufiber
Certificering
CE
Modelnummer
NF-C2200F20
Vezeltype:
SM Dubbele vezels
Vezelinterface:
SC/ST/FC
Aansluiting:
RJ45 -poort
Transmissiepercentage:
10/100/1000m
Afstand:
20 km
Golflengte:
TRx1310nm
Garantie:
12 maanden
Productbeschrijving
Overzicht
Belangrijkste kenmerken
1. 10/100/1000Mbps Ethernet
2. 10/100/1000 BASE-T/TX elektrische poort
3. 1000 BASE-SX/LX optische poort
5. Optische poort ondersteunt 1000Mbps full duplex data
6Automatische MDI/MDI-X-crossover
7. Afstanden tot 2 km voor multi-modus; Tot 120 km voor single-modus
8. Spanningsovergangsbescherming op alle stroom- en signaalinvoer-uitvoerlijnen
9. Geen optische aanpassingen in het veld nodig
10LED-indicatoren
Toepassingen
1Toegangscontrolesystemen
2Gebouw- en milieucontrolesystemen
3- Verwijder de schakelaar.
4. 10/100/1000 Mbps Ethernet Media Converter
5. Hoge snelheid computerverbindingen
Technische parameter
Parameters Specificaties
Normen IEEE 802.3 10Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX
IEEE 802.3ab 1000Base-TX/FX
Optische golflengte
NF-C2000SX: 850 nm
NF-C2000LX20: 1310 nm
NF-C2000-SFP: N/A
NF-C2000LX20A:TX:1310nm/RX:1550nm
NF-C2000LX20B:TX:1550nm/RX:1310nm
Transmissieafstand
Multimode: 2 km.
Eenmalige modus:10km~120km
Haven
Optisch: 2 vezels (SC/ST/FC optioneel)
Vermogen: terminalblok
Elektrisch: RJ45
LED-indicatoren
Optische verbinding/gegevensactiviteit
Elektrische verbinding/gegevensactiviteit
MDI/MDI-X Automatische selectie
Mac-adrestabel 4K
Geheugenbuffer 256K.
Gegevens
Gegevensinterface: Ethernet
Gegevenssnelheid:10/100/1000 Mbps
Stroomvoorziening
Externe: 5V DC 2A
Ingebouwd: 100 V tot 240 V AC 50 Hz tot 60 Hz
Energieverbruik: ≤ 5 W
Werktemperatuur 0 °C tot +70 °C
Bergingstemperatuur -20 °C tot +80 °C
Relatieve luchtvochtigheid
5% tot 90% (niet-condenserend)
MTBF: >100.000 uur
Afmetingen 95 mm * 70 mm * 25 mm